x
sadsad x
asdasd
%45 indirimli
EDS GLOBAL

EDS GLOBAL GENLEŞME TANKI 80 LT AYAKLI DİKEY

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Patlamaz genleşme tankları pompa sistemleri, termal genleşme, sulama sistemleri ve hidrolik darbe durdurma gibi çok çeşitli uygulamalar için ideal olarak geliştirilmiştir.

  Patlamaz tanklar işlenmemiş polipropilen astar ile FDA onaylı yüksek kaliteli butil diyaframdan yapılmıştır. Bu diyafram, tankın duvarına çelikten bir kavrama halkası ile tutturulmuştur. Dişli o-halka vana kapağı ile kapatılmış pirinç hava vanası, hava sızıntısını engeller. Su, tanka patentli paslanmaz çelik su bağlantısı aracılığıyla girer. Diyaframın ve astarın daha uzun ömürlü olması için aşınma alanları özel olarak güçlendirilmiştir. Hava vanası dahil bütün iç parçalar olağanüstü koşullurda diyaframın parçalanmasını engellemek için yuvarlatılmıştır. Su bağlantısı sızıntıyı tamamen engelleyen ve bakım gerektirmeyen bir basınç tankı sağlayan, eşsiz bir çift su/hava contası sunar.

  Dış tarafta epoksi astarlama üzerine yapılan badem renkli iki parçalı poliüretan boya yüzlerce saatlik UV ve tuz püskürtme koruması sağlar.

  Patlamaz tankları yapısal uyumluluğunu ganatilemek üzere üretim bandınra birçak aşamada kalite testine tabi tutulur.

  Patlamaz tanklar yatırın en yüksek değeri ve bugün mevcut en yüksek kaliteyi temsil etmektedir.
  EDS GLOBAL 80 LT HİDROFOR TANKI (YENİ NESİL - DİYAFRAMLI-UZUN ÖMÜRLÜ-DİK AYAKLI-BAKIM GEREKTIRMEYEN GENLEŞME TANKI), FABRİKADAN HALKA : Amazon.com.tr: Yapı Market

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.